Inteligentny budynek

Gira

GIRAFirma Gira od 1905 roku zajmuje się produkcją osprzętu elektrycznego do domów i biur. Produkty Gira od zawsze charakteryzowały się eleganckim designem, doskonałą jakością i praktyczną funkcjonalnością. W wielkim skrócie Gira stawia na wygląd, prostotę, użyteczność i niezawodność. Z katalogu Giry nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś atrakcyjnego do swojego wnętrza.

Gira Gira jest jednym z członków-założycieli organizacji Konnex. W swojej ofercie posiada pełną ofertę urządzeń, dzięki którym można stworzyć wysoce zaawansowany system inteligntnego domu. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami i żaluzjami, fan-coilami, domofony, system bezprzewodowy, panele dotykwe wbudowane w ścianę ( ekrany 5,7", 9", 19") , multiroom audio i wiele innych rozwiązań.

Gira Jednym z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych produktów Giry jest HomeServer 4.0. Mimo wielu innych KNXowych dostępnych serwerów obsługujących domotykę, HomeServer wydaje się być od wielu lat niedoścignionym wzorem, który wprowadza nowe rozwiązania charakteryzujące się innowacyjnością i użytecznością.

Sprawdź inne technologie