Inteligentny budynek

Współpraca dla instalatorow

Współpraca - instalatorzy.Dla osób zajmujących się instalacjami tradycyjnymi oferujemy rozwiązanie, dzięki któremu projekt z dużą ilością obwodów przestaje być problemem. W naszych instalacjach nie występują układy schodowe lub krzyżowe, a funkcjonalność wyłączników zostaje ustalona na etapie końcowym. Dzięki wielofunkcyjnym i intuicyjnym klawiszom (potrafiącym obsłużyć zarówno oświetlenie, ogrzewanie, rolety czy inne funkcje) inwestor nie jest skazany na dużą "baterię" wyłączników zamontowanych na ścianie. System inteligentny - pomimo iż wymaga zwiększonych nakładów na okablowanie czy szafę elektryczną - upraszcza znacznie okablowanie, jednocześnie oferując ogromną elastyczność i możliwość rozwoju w przyszłości.

Zapraszamy do współpracy instalatorów, którzy chcieliby rozszerzyć swój profil działalności o inteligentne systemy czy automatykę budynkową i proponować rozwiązania na miarę XXI wieku. Dzięki naszym rozwiązaniom inwestor już nigdy nie zaskoczy Ciebie trudnym pytaniem. Inteligentna instalacja i odpowiednie okablowanie daje elastyczność, z której nawet najbardziej wymagający klient będzie zadowolony. Z doświadczenia wiemy, że im większy dom i im większa ilość obwodów lub pomieszczeń, tym trudniej jest nimi zarządzać za pomocą instalacji tradycyjnej. W takich przypadkach dużo łatwiej zrozumieć zasadność stosowania instalacji inteligentnej.

Dla instalatorów oferujemy szkolenia dedykowane pod inwestycję, szkolenia z systemu instabus KNX/EIB w Gdańsku, wsparcie na etapie rozmów z inwestorem, pomoc w przygotowaniu koncepcji, przygotowanie kosztorysu, adaptację projektu instalacji tradycyjnej do inteligentnej, koordynację prac instalacyjnych (od strony inteligentnej instalacji) oraz końcowe uruchomienie systemu. Na każdym etapie dążymy do osiągnięcia wspólnego celu (wykonanie instalacji elektrycznej i zamontowanie urządzeń przez Instalatora oraz dostarczenie urządzeń i końcowe uruchomienie systemu przez vBass). Dodatkowym atutem jest nasz showroom, gdzie istnieje możliwość zorganizowania spotkania roboczego dla inwestora i/lub instalatora.

Technologie inteligentnego budynku