Inteligentny budynek

Współpraca dla prasy

Współpraca - dla prasyChcemy szerzyć wiedzę na temat automatyki budynku, zarówno tej przeznaczonej dla rozwiazań komercyjnych (inteligentny budynek) jak i dla inwestorów indywidualnych (inteligentny dom). Dlatego zawsze z wielką przyjemnościa współpracujemy z prasą, zarówno tradycyjną (prasa, radio, telewizja) jak i z mediami internetowymi. Jeżeli potrzebują państwo eksperckiej wiedzy zwiazanej z automatyką budynku, zapraszamy do kontaktu.

Współpraca z serwisami internetowymi

Jeżeli prowadzisz serwis internetowy poświęcony nowoczesnym rozwiązaniom i chciałbyś zamieścić na nim informację o inteligentnych instalacjach, to zapraszamy do kontaktu. Zależy nam, aby jak największa liczba osób była uświadomiona, że w dzisiejszych latach instalację elektryczną powinno się wykonywać na miarę XXI wieku. Jesteśmy również zainteresowani współpracą z serwisami branżowymi (automatyka, elektryka, nagłośnienie multiroom, zabezpieczenia). Po szczegóły zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Dotychczas nasi eksperci mieli przyjemność wypowiadać się w wielu mediach zarówno tych tradycyjnych jak i nowych mediach internetowych. Przy współpracy z naszymi ekspertami powstały dziesiątki artykułów w czasopismach branżowych i serwisach internetowych. Mielismy również okazję współpracować przy materiale telewizyjnym o inteligentnych domach realizowanym dla telewizji Polsat. Poniżej zamieszczamy wybrane materiały zrealizowane we współpracy z naszymi ekspertami.

Inteligentny dom Newswek
Automatyka budynku
Inteligentny dom, komfort, bezpieczeństwo i oszczędność