Inteligentny budynek

Historia firmy

Historia firmy VBASSvBass jest firmą specjalizacją się w inteligentnych instalacjach, integracji sieciowej i realizacji systemów dostosowanych do wymagań klienta. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie automatyki budynków. Wykonujemy systemy w domach prywatnych i w budynkach komercyjnych. Zaufali nam prywatni klienci, inwestorzy komercyjni, pracownie architektoniczne, firmy instalacyjne i producenci sterowników. Wciąż rozszerzamy swoją ofertę i staramy się podnosić kompetencję aby proponowane przez nas rozwiązania były aktualne przez wiele lat, aby charakteryzowały się największymi możliwościami i innowacyjnością. O naszych umiejętnościach i doświadczeniu świadczy bogata lista realizacji, referencji oraz uzyskanych certyfikatów.

Założycielem firmy jest Tomasz Gruda. Wcześniej pracownik działu wsparcia technicznego polskiego dystrybutora produktów GIRA odpowiedzialny za inteligentne instalacje w technologii KNX/EIB oraz inżynier systemów pracujący dla największego polskiego integratora systemów automatyki budynku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu powstała nowa firma vBASS posiadająca szeroką ofertę dla systemów prywatnych i komercyjnych. Głównym firmowym motto jest stały rozwój i proponowanie rozwiązań pozwalających z różnych technologii wykorzystać to co najlepsze i stworzyć wspólny system. Dlatego firma vBASS określa swoją działalność jako "Integrator automatyki budynkowej i systemów audio-video". Aktualnie vBASS to zespół wykwalifikowanych ludzi. W swoich realizacjach integrujemy do wspólnego systemu wiele różnych technologi, wydobywając z każdej z nich, to co najlepsze:

Czas

Najważniejsze wydarzenia z życia firmy

Rok 2009

Powstaje firma vBass, której celem jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie systemów dostosowanych do wymagań klienta.
Uzyskanie zaświadczenia od firmy Intelihouse Sp. z o.o. potwierdzającego wysokie kwalifikacje w zakresie KNX/EIB i produktów JUNG.
Uzyskanie statusu oficjalnego partnera firmy Beckhoff Automation Sp. z o.o.
Uzyskanie zaświadczenia od firmy TEMA 2 Sp. z o.o. potwierdzającego wysokie kwalifikacje w zakresie KNX/EIB i produktów GIRA.

Rok 2010

Nawiązanie partnerskiej współpracy z Berker Polska Sp. z o.o. w zakresie instalowania KNX/EIB i produktów BERKER.
Wprowadzenie do oferty sterowników WAGO, dzięki którym możliwe jest połączenie kilkunastu protokołów i technologii w jeden wspólnego system.

Rok 2011

Firma zostaje wyróżniona zaproszeniem do uczestnictwa w programie WAGO Solution Provider.
Artykuł w Newsweeku "Dom z wysokim IQ" opisujący naszą realizację. - zobacz artykuł w dziale dla prasy.

Rok 2012

Firma uzyskuje certyfikat WAGO Solution Provider - Building i statut partnera firmy WAGO.
Decyzja o rozwoju działalności poprzez uzupełnienie oferty o rozwiązania audio-video.

Rok 2013

Uzyskanie specjalnej autoryzacji firmy TEMA 2 Sp. z o.o. w zakresie produktów GIRA i REVOX na rynku pomorskim w zakresie automatyzacji budynków.
Otwarcie Showroomu z inteligentnymi instalacjami. Koniecznie zobacz nasz Showroom.

Showroom z inteligentną instalacją w Gdańsku.
Informujemy, że w 2013 roku wykonaliśmy Showroom dla wszystkich zainteresowanych inteligentnymi rozwiązaniami, w którym osobiście można się zapoznać z zaletami systemów automatyki budynkowej.


Zobacz showroom online Jeżeli zastanawiacie się nad zastosowaniem inteligentnej instalacji, jej zakresem i przyszłym działaniem, to zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu. Można tam zapoznać się z rozwiązaniem, w którym oświetlenie, ogrzewanie, multimedia, kamery czy żaluzje działają w zintegrowanym i wspólnym systemie.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt:
showroom(-malpka-)vbass.pl
+48 58 350 04 04
+48 509 38 18 53