Współpraca dla prasy

Chcemy szerzyć wiedzę na temat automatyki budynku, zarówno tej przeznaczonej dla rozwiązań komercyjnych (inteligentny budynek) jak i dla inwestorów indywidualnych (inteligentny dom). Dlatego zawsze z wielką przyjemnością współpracujemy z prasą, zarówno tradycyjną (prasa, radio, telewizja) jak i z mediami internetowymi. Jeżeli potrzebują państwo eksperckiej wiedzy związanej z automatyką budynku, zapraszamy do kontaktu.

Współpraca z serwisami internetowymi.

Jeżeli prowadzisz serwis internetowy poświęcony nowoczesnym rozwiązaniom i chciałbyś zamieścić na nim informację o inteligentnych instalacjach, to zapraszamy do kontaktu. Zależy nam, aby jak największa liczba osób była uświadomiona, że w dzisiejszych latach instalację elektryczną powinno się wykonywać na miarę XXI wieku. Jesteśmy również zainteresowani współpracą z serwisami branżowymi (automatyka, elektryka, nagłośnienie multiroom, zabezpieczenia). Po szczegóły zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Dotychczas nasi eksperci mieli przyjemność wypowiadać się w wielu mediach zarówno tych tradycyjnych jak i nowych mediach internetowych. Przy współpracy z naszymi ekspertami powstały dziesiątki artykułów w czasopismach branżowych i serwisach internetowych. Mieliśmy również okazję współpracować przy materiale telewizyjnym o inteligentnych domach realizowanym dla telewizji Polsat. Poniżej zamieszczamy wybrane materiały zrealizowane we współpracy z naszymi ekspertami.

Inteligentny dom i inteligentny budynek to rozwiązania z najwyższej półki automatyki budynków. Najpopularniejsze rozwiązania, które stosujemy to KNX/EIB Instabus, LonWorks Control Network, Dali Lighting, BACnet Standard i EnOcean Technology. W projektach stosujemy również rozwiązania z wykorzystaniem innych technologii i producentów: Albrecht Jung GmbH & Co. KG, Arcus-EDS GmbH, Basalte, Beckhoff Automation, Berker GmbH & Co. KG, Bosch Thermotechnik GmbH, Cylon Controls, EIB-TAB GePro GmbH, Elka Elektronik GmbH, Elsner Elektronik GmbH, Gira Giersiepen GmbH & Co. KG, Honeywell International Inc. MDT Technologies GmbH, Micromex ZTiSM, Merten GmbH & Co. KG, Osram GmbH, Philips Lighting B.V., Siemens AG, T.A.C. by Schneider Electric, TX-Team GmbH, WAGO Kontakttechnik GmbH, Wieland-Electric, Zennio Avance y Tecnología S.L. Aby przyblizyć Państwu technologię inteligentnego domu, przygotowalismy dla Państwa nasz pokazowy Showroom, do którego serdecznie zapraszamy.