Kontakt

Siedziba firmy vBASS znajduje się w Trójmieście. Obszar działania naszej firmy skupiony jest na Polsce północnej i środkowej. Braliśmy również udział w realizacjach w Polsce południowej. Dane kontaktowe widnieją po lewej stronie. Zachęcamy również do korzystania z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.

To co nas wyróżnia spośród innych firm zajmujących się automatyką budynku to poza bogatym portfolio realizacji inwestycji prywatnych i komercyjnych, własny Showroom. Dzięki niemu będą mogli Państwo zobaczyć jak działają poszczególne systemy na żywo. Wystarczy umówić się z nami na spotkanie za pośrednictwem maila lub telefonicznie.

Formularz kontaktowy

Kontakt:

tel: 58 350 04 04
kom: 509 381 853

Pobierz wizytówkę vCARD

Adres:

Showroom Gdynia:
al. Zwycięstwa 254/2

Biuro:
ul. Jaśkowa Dolina 31
Gdańsk, Polska

Dane firmowe:
vBASS AUTOMATYKA BUDYNKOWA Tomasz Gruda
ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 10
80-283 Gdańsk
NIP: 957-096-54-14

Inteligentny dom i inteligentny budynek to rozwiązania z najwyższej półki automatyki budynków. Najpopularniejsze rozwiązania, które stosujemy to KNX/EIB Instabus, LonWorks Control Network, Dali Lighting, BACnet Standard i EnOcean Technology. W projektach stosujemy również rozwiązania z wykorzystaniem innych technologii i producentów: Albrecht Jung GmbH & Co. KG, Arcus-EDS GmbH, Basalte, Beckhoff Automation, Berker GmbH & Co. KG, Bosch Thermotechnik GmbH, Cylon Controls, EIB-TAB GePro GmbH, Elka Elektronik GmbH, Elsner Elektronik GmbH, Gira Giersiepen GmbH & Co. KG, Honeywell International Inc. MDT Technologies GmbH, Micromex ZTiSM, Merten GmbH & Co. KG, Osram GmbH, Philips Lighting B.V., Siemens AG, T.A.C. by Schneider Electric, TX-Team GmbH, WAGO Kontakttechnik GmbH, Wieland-Electric, Zennio Avance y Tecnología S.L. Aby przyblizyć Państwu technologię inteligentnego domu, przygotowalismy dla Państwa nasz pokazowy Showroom, do którego serdecznie zapraszamy.