Kontakt

Siedziba firmy vBASS znajduje się w Trójmieście. Obszar działania naszej firmy skupiony jest na Polsce północnej i środkowej. Braliśmy również udział w realizacjach w Polsce południowej. Dane kontaktowe widnieją po lewej stronie. Zachęcamy również do korzystania z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.

To co nas wyróżnia spośród innych firm zajmujących się automatyką budynku to poza bogatym portfolio realizacji inwestycji prywatnych i komercyjnych, własny Showroom. Dzięki niemu będą mogli Państwo zobaczyć jak działają poszczególne systemy na żywo. Wystarczy umówić się z nami na spotkanie za pośrednictwem maila lub telefonicznie.

Formularz kontaktowy

  Kontakt:

  tel: 58 350 04 04
  kom: 509 381 853

  Adres:

  Showroom Gdynia:
  al. Zwycięstwa 254/2

  Biuro:
  ul. Jaśkowa Dolina 31
  Gdańsk, Polska

  Dane firmowe:
  vBASS AUTOMATYKA BUDYNKOWA Tomasz Gruda
  ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 10
  80-283 Gdańsk
  NIP: 957-096-54-14

  Inteligentny dom i inteligentny budynek to rozwiązania z najwyższej półki automatyki budynków. Najpopularniejsze rozwiązania, które stosujemy to KNX/EIB Instabus, LonWorks Control Network, Dali Lighting, BACnet Standard i EnOcean Technology. W projektach stosujemy również rozwiązania z wykorzystaniem innych technologii i producentów: Albrecht Jung GmbH & Co. KG, Arcus-EDS GmbH, Basalte, Beckhoff Automation, Berker GmbH & Co. KG, Bosch Thermotechnik GmbH, Cylon Controls, EIB-TAB GePro GmbH, Elka Elektronik GmbH, Elsner Elektronik GmbH, Gira Giersiepen GmbH & Co. KG, Honeywell International Inc. MDT Technologies GmbH, Micromex ZTiSM, Merten GmbH & Co. KG, Osram GmbH, Philips Lighting B.V., Siemens AG, T.A.C. by Schneider Electric, TX-Team GmbH, WAGO Kontakttechnik GmbH, Wieland-Electric, Zennio Avance y Tecnología S.L. Aby przyblizyć Państwu technologię inteligentnego domu, przygotowalismy dla Państwa nasz pokazowy Showroom, do którego serdecznie zapraszamy.